Jorgo Kralis etsnningar

Jorgo Kralis etsnningar
Jorgo Kralis etsnningar
Jorgo Kralis etsnningar
Jorgo Kralis etsnningar

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JORGO KRALLIS (född 1937): (2) "La Baguette" samt "Picnic II", signerade, kolorerade etsningar, numrerade 62/90 resp. 53/90, bildyta ca 26x30 resp. 19,5x29 cm, oramade

Oramade

858271

2020-12-27