Soffa Scapa

Soffa Scapa
Soffa Scapa
Soffa Scapa
Soffa Scapa
Soffa Scapa
Soffa Scapa
Soffa Scapa
Soffa Scapa
Soffa Scapa
Soffa Scapa

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCAPA, soffa, 2-sitsig, 1900-talets andra hälft, Rydaholm, rött skinn, 2 sittplymåer samt 4 kuddar, etikettmärkt, sitthöjd ca 43, 159x75 cm

Bruksslitage

858276

2020-12-23