Ingbritt Irene Lagerberg seriegrafier
Klubbat för:
350 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
INGBRITT IRENE LAGERBERG (född 1943): (2) "Styrka" resp. "En Hemlighet", monogramsignerade ii, seriegrafier, numrerade 154/190 resp. EA XVI/XXX, bladmått ca 28x57 cm vardera, oramade
Kuntoraportti
I mapp
858277
Päivämäärä:
2020-12-27