Ingbritt Irene Lagerberg seriegrafier

Klubbat för:

350 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

INGBRITT IRENE LAGERBERG (född 1943): (2) "Styrka" resp. "En Hemlighet", monogramsignerade ii, seriegrafier, numrerade 154/190 resp. EA XVI/XXX, bladmått ca 28x57 cm vardera, oramade

Kuntoraportti

I mapp

858277

Päivämäärä:

2020-12-27