Carl Larsson (efter) grafikmapp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL LARSSON (1853-1919): 4 litografier efter akvareller ur Ett hem: Blomsterförnstret, Kräftfångst, Mammas och småflickornas rum. Namnsdag på härbret, numrerade 551/790, 35 x 52 cm, utgiven av Swedart i samarbete med Nationalmuseum

858280

2020-12-27