Wiwen Nilsson Brevkniv Lund 1953
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
WIWEN NILSSON, brevkniv, Lund, 1953, sterlingsilver, dekor med Eskulapstav / Asklepiosstav symbol för läkekonsten, signerad, bredd ca 35 mm, längd ca 30 cm, vikt ca 225 g
Repor. Namngravyr.
858291
2021-01-03