Litografi Larry Rivers

Litografi Larry Rivers
Litografi Larry Rivers
Litografi Larry Rivers
Litografi Larry Rivers
Litografi Larry Rivers
Litografi Larry Rivers
Litografi Larry Rivers
Litografi Larry Rivers

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

800 SEK

LARRY RIVERS (USA 1923-2002): "République de Guinée", signerad Larry Rivers, daterad 77, numrerad 28/100, ca 75x56 cm

Fläckar

858310

2020-12-23