Cartier Tank Armbandsur 1970-tal

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

7 000 SEK

CARTIER, Tank, armbandsur, 1970-tal, förgyllt sterlingsilver, quartzverk, datum, krona med sockertoppsslipad safir, präglad rem med förgylld sölja i original, ref nr. 2413, serie nr. 114155PL, diam ca 20.5x25 mm (33 mm), box med inredning i original medföljer

Fint skick. Fungerar vid inskrivningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

858314

2021-01-03