Pistoler 2 st 1800-tal

Pistoler 2 st 1800-tal
Pistoler 2 st 1800-tal
Pistoler 2 st 1800-tal
Pistoler 2 st 1800-tal
Pistoler 2 st 1800-tal
Pistoler 2 st 1800-tal

Klubbat för:

520 EUR

Utropspris

300 EUR

PISTOLER, 2 st, flintlås och slaglås, 1800-tal, längd 42,5-47 cm, utöver kruthorn och hagelpåse.

Hårt slitage, mindre skador

858316

2020-12-23