Parker Vacumatic Fountain Pen

Parker Vacumatic Fountain Pen
Parker Vacumatic Fountain Pen
Parker Vacumatic Fountain Pen
Parker Vacumatic Fountain Pen
Parker Vacumatic Fountain Pen
Parker Vacumatic Fountain Pen
Parker Vacumatic Fountain Pen
Parker Vacumatic Fountain Pen
Parker Vacumatic Fountain Pen
Parker Vacumatic Fountain Pen

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PARKER, Vacumatic Fountain Pen, troligen modell Major, marmorerat fodral azure blue, förgyllda detaljer, nib storlek 6

Fint bruksskick. Cap med hål. SAV garanterar ej funktionen.

858328

2020-12-27