Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
PARKER, Vacumatic Fountain Pen, troligen modell Junior, marmorerat fodral azure blue, förgyllda detaljer, nib 14K storlek 7
Fint bruksskick. Cap med hål. SAV garanterar ej funktionen.
858330
2020-12-27
Gör en kostnadsfri värdering här