Lennart Rodhe, oljemålning

Lennart Rodhe, oljemålning
Lennart Rodhe, oljemålning
Lennart Rodhe, oljemålning
Lennart Rodhe, oljemålning
Lennart Rodhe, oljemålning
Lennart Rodhe, oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LENNART RODHE (1916-2005), tillskriven: "På bio", monogramsignerad, olja på pannå, ca 21x30 cm

Bruksslitage

858355

2020-12-23