Silverdosor

Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor
Silverdosor

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DOSOR/ETUIER, 13 st, silver, 1900-tal, bl.a England, vikt 329 g

Slitage, delvis med gravyr

858358

2020-12-23