Itsu taklampa i mässing

Itsu taklampa i mässing
Itsu taklampa i mässing
Itsu taklampa i mässing
Itsu taklampa i mässing
Itsu taklampa i mässing
Itsu taklampa i mässing
Itsu taklampa i mässing
Itsu taklampa i mässing

Klubbat för:

320 EUR

Utropspris

400 EUR

TAKLAMPA, Itsu, 1900-talets mitt, mässing med perforerad dekor, invändigt vitmålad, skärmens diameter 33 cm

Smärre slitage

858359

2020-12-28