Svante Skogh matgrupp

Svante Skogh matgrupp
Svante Skogh matgrupp
Svante Skogh matgrupp
Svante Skogh matgrupp
Svante Skogh matgrupp
Svante Skogh matgrupp
Svante Skogh matgrupp
Svante Skogh matgrupp
Svante Skogh matgrupp
Svante Skogh matgrupp
Svante Skogh matgrupp
Svante Skogh matgrupp

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SVANTE SKOGH, "Cortina", matgrupp, 5 delar, för Seffle Möbelfabri, 1960-tal, bordsskiva fanérat med palisander, stolar av betsad bok, bordets höjd ca 73, diameter 119, stolar med sitthöjd ca 43 cm

Bruks- och åldersrelaterat slitage, ställvis, fläckar stötmärken, samt fanerskador, Cites-intyg medföljer vid utlämningen

858395

2020-12-30