Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DAVID ROSÈN, matbord, "Napoli", teak och bok, 1950/60-tal, detaljer i mässing, höjd ca 74, 145x80 cm
Slitage, märken, mindre fläckar
858404
2021-01-03
Gör en kostnadsfri värdering här