matbord Napoli David Rosén

matbord Napoli David Rosén
matbord Napoli David Rosén
matbord Napoli David Rosén
matbord Napoli David Rosén
matbord Napoli David Rosén
matbord Napoli David Rosén
matbord Napoli David Rosén
matbord Napoli David Rosén

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DAVID ROSÈN, matbord, "Napoli", teak och bok, 1950/60-tal, detaljer i mässing, höjd ca 74, 145x80 cm

Slitage, märken, mindre fläckar

858404

2021-01-03