Gervasoni fåtöljer 1 par
Closed
2020-12-24
858421
| Sold for | 4 000 SEK |
| Estimate | 6 000 SEK |
GERVASONI, fåtöljer, 1 par, 1900-talets andra hälft, rotting, bambu, brännmärkta Gervasoni, sitthöjd ca 37 cm
Bruksslitage, rotting något lös bitvis