Gervasoni fåtöljer 1 par

Gervasoni fåtöljer 1 par
Gervasoni fåtöljer 1 par
Gervasoni fåtöljer 1 par
Gervasoni fåtöljer 1 par
Gervasoni fåtöljer 1 par
Gervasoni fåtöljer 1 par
Gervasoni fåtöljer 1 par
Gervasoni fåtöljer 1 par
Gervasoni fåtöljer 1 par
Gervasoni fåtöljer 1 par
Gervasoni fåtöljer 1 par
Gervasoni fåtöljer 1 par
Gervasoni fåtöljer 1 par
Gervasoni fåtöljer 1 par

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

GERVASONI, fåtöljer, 1 par, 1900-talets andra hälft, rotting, bambu, brännmärkta Gervasoni, sitthöjd ca 37 cm

Bruksslitage, rotting något lös bitvis

858421

2020-12-24