Tåganläggning Märklin spår Ho

Tåganläggning Märklin spår Ho
Tåganläggning Märklin spår Ho
Tåganläggning Märklin spår Ho
Tåganläggning Märklin spår Ho
Tåganläggning Märklin spår Ho
Tåganläggning Märklin spår Ho

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRKLIN TÅGANLÄGGNING, spår Ho, 1950-1990-tal, betående av ånglok 3003, diesellok 3067, 3 tankvagnar, (4501,4524,4525) 2 godsvagnar 4505, 2 st sovvagnar 4581, tippvagn, 2 enkla personvagnar, öppen godsvagn, biltransportvagn, ca 64 rälsbitar, 6 växlar, ställput, transformator, diverse lampor, mm

Ett antal fabriksförpackningar medföljer, funktioner ej testade, skador förekommer

858426

2020-12-28