Fåtölj Yrjö Kukkapuro modell 418

Klubbat för:

12 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

YRJÖ KUKKAPURO, fåtölj modell 418, Haimi 1960-talets slut, vit roterande glasfiber sits, svart läderklädsel, sitthöjd ca 30 cm

Slitage, skador

858432

2021-01-04