Kandelaber empire

Kandelaber empire
Kandelaber empire
Kandelaber empire
Kandelaber empire
Kandelaber empire
Kandelaber empire
Kandelaber empire
Kandelaber empire
Kandelaber empire
Kandelaber empire
Kandelaber empire
Kandelaber empire
Kandelaber empire
Kandelaber empire

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

KANDELABER, mässing, 1800-talets första hälft, empire, för två ljus, höjd ca 36,5, längd 28,5 cm

Lagningar

858449

2020-12-23