Klubbat för:
Osåld
Utropspris
3 000 SEK
DUX, "Caesar", soffa, benställning i krom, 2000-tal, grå textilklädsel, längd ca 215, sitthöjd 45 cm
Slitage, nopprig, fläckar
858452
2020-12-23
Gör en kostnadsfri värdering här