Soffa Caesar Dux

Soffa Caesar Dux
Soffa Caesar Dux
Soffa Caesar Dux
Soffa Caesar Dux
Soffa Caesar Dux
Soffa Caesar Dux
Soffa Caesar Dux
Soffa Caesar Dux
Soffa Caesar Dux
Soffa Caesar Dux
Soffa Caesar Dux
Soffa Caesar Dux

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

3 000 SEK

DUX, "Caesar", soffa, benställning i krom, 2000-tal, grå textilklädsel, längd ca 215, sitthöjd 45 cm

Slitage, nopprig, fläckar

858452

2020-12-23