Bönepall gotisk stil samt altartavla
Klubbat för:
5 200 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
BÖNEPALL och ALTARTAVLA, sent 1800-tal, bönepall i ek, altartavla med upphängningsstång, textil med motiv av Kristi korsfästelse, höjd på pall ca 88x53, altartavlans totallängd ca 88x62 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
858461
Päivämäärä:
2020-12-27