Bilar diverse

Bilar diverse
Bilar diverse
Bilar diverse
Bilar diverse
Bilar diverse
Bilar diverse
Bilar diverse
Bilar diverse
Bilar diverse
Bilar diverse
Bilar diverse
Bilar diverse
Bilar diverse
Bilar diverse
Bilar diverse
Bilar diverse
Bilar diverse
Bilar diverse
Bilar diverse
Bilar diverse

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NOMURA TOYS "OLD Car", 1960-tal, litograferad plåt och plast, batteridriven, dessutom medföljer ca 50 st modellbilar i olika skalor, åldrar, metall och plast, bl.a Dinky Toys, Roco, Lego, Matchbox, mm

Skador förekommer, funktion ej testad

858463

2020-12-26