Lennart Rosensohn

Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): motiv med rabbiner, signerad, litografi, ca 49x59 cm

858487

2021-01-06