Lennart Rosensohn

Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): komposition, signerad, litografi, ca 59x49 cm

858488

2021-01-06