Lennart Rosensohn

Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn
Lennart Rosensohn

Såld för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994): komposition, signerad, EA, litografi, ca 65x78 cm

858489

2021-01-06