Lennart Rosensohn oljemålning

Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning
Lennart Rosensohn oljemålning

Såld för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

LENNART ROSENSOHN (1918-1994), figurkomposition, signerad, daterad 1977, olja på duk, ca 81x99 cm

858492

2021-01-06