Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GINO TASSINARI (Italien, 1920-2001), landskapsmotiv, signerad Tassinari, olja på papp, bildmått ca 8x10 cm
Zustandsbeschreibung
858493
2020-12-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner