Petter Pettersson akvarell

Petter Pettersson akvarell
Petter Pettersson akvarell
Petter Pettersson akvarell
Petter Pettersson akvarell

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

PETTER PETTERSSON (född 1942): Klipporna vaknar... akvarell och collage, 53x35,5 cm, signerad och daterad -94

858497

2020-12-31