Klubbat för:
3 200 SEK
3 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal), Landskap i oväder, olja på duk fäst på pannå av papp, 35,5 x 58,5 cm
olja på duk fäst på pannå av papp
858501
2020-12-29