Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

3 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal), Landskap i oväder, olja på duk fäst på pannå av papp, 35,5 x 58,5 cm

olja på duk fäst på pannå av papp

858501

2020-12-29