Damskrivbord nyrokoko

Damskrivbord nyrokoko
Damskrivbord nyrokoko
Damskrivbord nyrokoko
Damskrivbord nyrokoko
Damskrivbord nyrokoko
Damskrivbord nyrokoko
Damskrivbord nyrokoko
Damskrivbord nyrokoko

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

DAMSKRIVBORD, nyrokoko, fanerad i valnöt, rot, sent 1800-tal, mässingbeslag, höjd 123, bredd 96, djup 57 cm

Smärre slitage, fanerbortfall, enstaka lösa dekorelement, nyckel saknas

858503

2020-12-31