Vattentunna koppar

Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar
Vattentunna koppar

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VATTENTUNNA, koppar, 18/1900-tal, ringformade hänklar, delat lock, höjd 62 cm

Bruksslitage, bucklor förekommer

858518

2020-12-24