Schackspel

Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel
Schackspel

Såld för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SCHACKSPEL, 33 delar, marmor, 1900-talets andra hälft, brädets mått 30,5 x 30,5 cm

Nagg.

858540

2021-01-16