Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SVEND AAGE HOLM SÖRENSEN, vägglampa, Sørensen & Co, 1960-tal, mässing, etikettmärkt, diameter ca 30 cm
Smärre slitage, SAV garanterar ej funktion
858552
2020-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här