Svend Aage Holm Sörensen vägglampa

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SVEND AAGE HOLM SÖRENSEN, vägglampa, Sørensen & Co, 1960-tal, mässing, etikettmärkt, diameter ca 30 cm

Smärre slitage, SAV garanterar ej funktion

858552

2020-12-24