Ellen Trotzig oljemålning

Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning
Ellen Trotzig oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ELLEN TROTZIG (1878-1949): Landskap, signerad Ellen Trotzig, olja på duk, ca 50x50 cm

858555

2021-01-08