Henry Mayne oljemålning

Henry Mayne oljemålning
Henry Mayne oljemålning
Henry Mayne oljemålning
Henry Mayne oljemålning
Henry Mayne oljemålning
Henry Mayne oljemålning
Henry Mayne oljemålning
Henry Mayne oljemålning

Såld för:

850 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HENRY MAYNE (1891-1975): "Landskap, Andrarum", signerad, daterad 35, olja på duk, ca 53x64 cm

858557

2021-01-08