Hänge 18 k guld

Hänge 18 k guld
Hänge 18 k guld
Hänge 18 k guld
Hänge 18 k guld
Hänge 18 k guld
Hänge 18 k guld
Hänge 18 k guld
Hänge 18 k guld

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÄNGE, 18 k röd/vitguld, droppformat, genombruten kant, mitten med rörlig briolettslipad blå sten, italiensk stämpel, höjd inkl ögla 5 cm, vikt ca 7,7 g

Sten med hack, repor och slitage

858574

2020-12-24