Hänge 18 k guld
Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÄNGE, 18 k röd/vitguld, droppformat, genombruten kant, mitten med rörlig briolettslipad blå sten, italiensk stämpel, höjd inkl ögla 5 cm, vikt ca 7,7 g
Sten med hack, repor och slitage
858574
2020-12-24