Askar med lock Rosenthal

Askar med lock Rosenthal
Askar med lock Rosenthal
Askar med lock Rosenthal
Askar med lock Rosenthal
Askar med lock Rosenthal
Askar med lock Rosenthal
Askar med lock Rosenthal
Askar med lock Rosenthal
Askar med lock Rosenthal
Askar med lock Rosenthal
Askar med lock Rosenthal
Askar med lock Rosenthal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROSENTHAL, askar med lock, 3 st., porslin, Tyskland, 1900-talets andra hälft, höjd ca 14-18 cm

Ett lock med större nagg (det med dekor av blommor i blått och guld)

858579

2020-12-24