Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PIERRE FORSELL, "Reflex", vägglampetter, 3 st, 1900-talets andra hälft, för 1 ljus vardera, Skultuna, mässing, modell F10, höjd ca 38 cm
Smärre ytskador
858587
2020-12-24
Gör en kostnadsfri värdering här