Giotto Stoppino tidningsställ

Giotto Stoppino tidningsställ
Giotto Stoppino tidningsställ
Giotto Stoppino tidningsställ
Giotto Stoppino tidningsställ
Giotto Stoppino tidningsställ
Giotto Stoppino tidningsställ
Giotto Stoppino tidningsställ
Giotto Stoppino tidningsställ

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GIOTTO STOPPINO, tidningsställ, Kartell, Milano, plast, stämpelmärkt, höjd ca 35, 40x20 cm

Repor, blekt, spricka samt avslag, lagning

858588

2020-12-24