Pavel Fleischmann olja på duk

Pavel Fleischmann olja på duk
Pavel Fleischmann olja på duk
Pavel Fleischmann olja på duk
Pavel Fleischmann olja på duk
Pavel Fleischmann olja på duk
Pavel Fleischmann olja på duk

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

PAVEL FLEISCHMANNl (1898-1978): Naken modell, signerad och daterad P. Fleischmann 58, olja på duk, ca 61x50 cm

858608

2020-12-24