Litografi Sadamasa Motonaga

Litografi Sadamasa Motonaga
Litografi Sadamasa Motonaga
Litografi Sadamasa Motonaga
Litografi Sadamasa Motonaga
Litografi Sadamasa Motonaga
Litografi Sadamasa Motonaga

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SADAMASA MOTONAGA (1922-2011): "From Two White Shapes", signerad, numrerad 69/100, färglitografi, ca 49x78 cm

Blad med mindre märken

858615

2020-12-26