Litografi Sadamasa Motonaga

Litografi Sadamasa Motonaga
Litografi Sadamasa Motonaga
Litografi Sadamasa Motonaga
Litografi Sadamasa Motonaga
Litografi Sadamasa Motonaga
Litografi Sadamasa Motonaga

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SADAMASA MOTONAGA (1922-2011): "Expanding Pink Cirkel", signerad, numrerad, färglitografi, ca 48x78 cm

858616

2020-12-26