Axel Frederiksen olja på duk

Axel Frederiksen olja på duk
Axel Frederiksen olja på duk
Axel Frederiksen olja på duk
Axel Frederiksen olja på duk

Såld för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

AXEL FREDERIKSEN (1881-1961): "Höstlandskap Mossgaard", olja på duk, signerad, 51 x 70 cm.

Krackelyr.

858619

2021-01-09