Klubbat för:
Osåld
Utropspris
1 000 SEK
AXEL FREDERIKSEN (1881-1961): "Höstlandskap Mossgaard", olja på duk, signerad, 51 x 70 cm.
Krackelyr.
858619
2021-01-09
Gör en kostnadsfri värdering här