Läkarskåp

Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp

Såld för:

2 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

LÄKARSKÅP, 1900-talets andra hälft, vitlackerad metall, glas, invändigt löstagbar hyllplan av glas, höjd ca 170, 80x45 cm

Bruksslitage,

858621

2021-01-11