Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
LÄKARSKÅP, 1900-talets andra hälft, vitlackerad metall, glas, invändigt löstagbar hyllplan av glas, höjd ca 170, 80x45 cm
Bruksslitage,
858621
2021-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här