Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKRIVBORD, ca 1940-tal, stomme i ek,, höjd ca 78, 130x76 cm
Bruksslitage
858624
2021-01-11
Gör en kostnadsfri värdering här