Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Såld för:

850 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORD, ca 1940-tal, stomme i ek,, höjd ca 78, 130x76 cm

Bruksslitage

858624

2021-01-11