Oljemålning Augus Hagborg

Oljemålning Augus Hagborg
Oljemålning Augus Hagborg
Oljemålning Augus Hagborg
Oljemålning Augus Hagborg
Oljemålning Augus Hagborg
Oljemålning Augus Hagborg
Oljemålning Augus Hagborg
Oljemålning Augus Hagborg

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

4 000 SEK

AUGUST HAGBORG (1852-1921): flicka från Bretange, svagt signerad, olja på duk, ca 56 x 44 cm

858627

2020-12-26